بازگشت به سوالات متداول
سـوالات متـداول

پس از رونمایی نسخه ی جدید تلگرام شاهد رشد ربات های کاربردی بسیاری بوده ایم اما این بار صحبت از رباتی منحصر به فرد با امکانات بسیار ویژه ای است که می توانند به ظاهر کانال یا گروه شما جلوه ای شیک و زیبا ببخشد. با طراحی دکمه های شیشه ای می توانید لینکهای شلوغ و درهم تبادل را در پشت ظاهر زیبا و کاربرپسند این دکمه ها پنهان نمایید و علاوه بر جذب مخاطبین بیشتر، توانایی خود را در استفاده از بروزترین قابلیت های تلگرام به رخ دیگران بکشید. پس در این مقاله که بصورت کاملا تصویری و با ذکر جزییات حتی برای مبتدیان که با کمک یکی از بهترین ربات های موجود و بدون نیاز به کد نویسی انجام می شود همراه ما باشید.

روش ساخت دکمه ی شیشه ای :

1-ابتدا ربات زیر را استخدام نمایید.

 

 

2-به صفحه ی معرفی ربات وارد شوید و ربات را استارت کنید.

 

 

3-برای ساخت دکمه ی جدید باید روی گزینه ی ساخت لینک شیشه ای کلیک نمایید.

 

 

 

 

4-اکنون باید تصویر یا متن، آهنگ، ویدئو یا استیکر دلخواه خود را وارد نمایید. در اینجا یک عکس از گالری قرار می دهیم که همان لوگوی کانال مورد نظر ماست.

 

 

5-اگر بخواهید مانند مثال از تصویر استفاده کنید باید روی عبارت /notext ضربه بزنید تا به مرحله ی بعد بروید.

 

 

6-حال از شما خواسته می شود که عنوان کانالتان را وارد نمایید.

 

 

 

7-اکنون با دقت موارد خواسته شده را وارد می نماییم.

نکته ! دقت داشته باشید که روش آدرس دهی کانال و گروه با هم متفاوت است، اگر برای گروه دکمه طراحی میکنید باید مشابه لینک اول  آدرس را تایپ نمایید و اگر برای کانال دکمه طراحی میکنید باید مشابه لینک دوم آدرس را تایپ نمایید. می توانید آدرس کانال یا گروه خود را از قسمت اطلاعات کانال یا گروه خود کپی نمایید.

 

 

8-حال باید /done را نوشته و ارسال نمایید.

 

 

9-پس از تایید مرحله ی قبل، کد دکمه ی شما درج خواهد شد. حال /publish را نوشته و ارسال میکنیم.

 

 

10-از این کد میتوانید برای تبادل در سایر کانالها استفاده نمایید به این صورت که وارد صفحه ی دلخواه خود شده و در کادر تایپ متن آنرا کپی نمایید و کمی تامل کرده تا ربات آنرا لود کند.

 

پس از لود شدن تصویر یا لوگو یا استیکر مربوط به کانالی که دکمه ی آنرا طراحی کرده بودید باید روی خود تصویر ضربه بزنید تا به صفحه ی چت ارسال شود.