صفحات

 این بخش برای ایجاد صفحه جدید و مدیریت صفحه ایجاد شده به کار می رود.

 

توضیح بخش های مختلف این صفحه:

 

1 با کلیک روی این قسمت می توانید صفحه جدیدی را ایجاد نمایید.

2

با کلیک بر روی این بخش لیست تمام صفحات ایجاد شده نمایش می یابد که می توانید ترتیب قرار گرفتن صفحات را عوض کنید.

3 در منو سایت و عنوان مرورگر نمایش داده می شود که مهمترین عامل برای بهینه سازی موتورهای جستجو می باشد.

4 کلماتی که در این بخش وارد می شود در ارتباط معنایی سایت تاثیر بسزایی خواهد داشت و همچنین به کاربران کمک خواهد کرد بهتر و سریعتر مطالب سایت شما را پیدا کنند.

5 ممکن است بخواهید صفحات شما به صورت سلسه مراتبی یا درختی در سایت نمایش داده شود . مثلا ارتباط با ما دارای زیر شاخه های ارتباط با مدیرعامل و ارتباط با بخش فروش باشد . برای اینکار ابتدا صفحه ی ارتباط با ما و صفحات زیر مجموعه ی آن را وارد کنید و سپس صفحات زیر مجموعه را گرفته و روی صفحه ی اصلی رها کنید .

6

این بخش امکان تعریف آدرس دسترسی دلخواهتان را به شما می دهد.بدین صورت که برای رفتن به صفحه مورد نظرتان در سایت خود قبلا با دادن شماره و یا آدرس خاص مثل  Mywebsite.sepehrcc.com/stPage.aspx?pId=294 استفاده می کردید. حال امکان جدیدی در تنظیمات اضافه شده است که می توانید برای آدرس مورد نظرتان، نام دلخواه خود را داشته باشید. برای مثال فرض کنید یک صفحه تماس با ما در سایت خود دارید. از طریق این بخش می توانید در قسمت سایر تنظیمات > آدرس دسترسی، برای نمایش آدرس ، نام دلخواه خود را وارد نماییدکه بعد از ذخیره نام مورد نظر (تماس با ما) به صورت <  تماس_با_ما/ Mywebsite.sepehrcc.com  > نمایش داده می شود .

7در صورتی که دراین قسمت آدرس لینکی نوشته شود، محتوایی  که شما در ادیتور وارد می کنید نمایش داده نمی شود و با کلیک بر روی این صفحه به آدرس مربوطه  خواهید رفت.

8متنی که در اینجا وارد می کنید فقط برای موتورهای جستجو گر است این متن در لیست نتایج گوگل نمایش داده می شود.(meta tag de$cription)

9

این فیلد اختیاری است در صورتی که بخواهید نویسنده این صفحه و یا منبع اطلاعاتی را که وارد کردید مشخص کنید، این فیلد را پر کنید.

10 در صورتیکه بخواهیم هر صفحه یک آیکون و عکس داشته باشد از این بخش استفاده می کنیم.

11 این بخش برای تنظیمات نمایش صفحه ی شما به کار می رود، آماده نمایش: اگر تیک  آماده نمایش  را بزنید به این معنا است که صفحه شما کاملا آماده است که نمایش داده  شود ولی اگر این تیک را   بردارید صفحه شما نمایش داده نمی شود،  کاربرد این گزینه برای بعضی مواقع است ، که قصد دارید وقتی صفحه کاملا آماده شد در سایت نمایش پیدا کند.    
نمایش در منو:  اگر تیک این قسمت را بردارید نام صفحه مورد نظرتان در قسمت منوی سایت نمایش داده نخواهد شد ودر صورتی که مایل باشید صفحه تان در منوی سایت نمایش داده شود این بخش را تیک بزنید.

12 در این بخش سطح دسترسی افراد به صفحه را می توانید تعیین کنید.برای مثال اگر قسمت اعضا را تیک بزنید فقط افرادی که عضو سایت هستند می توانند به صفحه دسترسی داشته باشند.

13در صورتی که مایل باشید صفحه ایی را حذف کنید آن را کشیده و بر روی لینک حذف رها کنید.

14

رجوع کنید به Help مربوط به Editor