بانک ها

 

در این بخش بسته به پلنی که بر روی سپهر دارید، می توانید از روش های پرداخت مختلفی که سپهر ساپورت می کند  استفاده نمایید.

البته قبل از استفاده از این بخش باید از یکی از بانک ها درگاه پرداخت تهیه نمایید. برای درخواست درگاه پرداخت بانکی به راهنمای زیر مراجعه نمایید:

نحوه عقد قرارداد درگاه پرداخت اینترنتی با بانک مورد نظر

روش های پرداخت شامل موارد زیرمی باشد.

  • انواع "بانک ها" از جمله بانک سامان، بانک پارسیان، بانک ملت، بانک ملی
  • امکان پرداخت های بین المللی از جمله MasterCard ,visa, payPal
  • "حواله بانکی" به این صورت که اگر کاربران شما مایل باشند، در داخل بانک پرداخت کنند و اطلاعات فیش واریزی را به شما اطلاع بدهند.لازم به ذکر است که از بخش مدیریت مالی -> حواله ها می توانید حواله های وارد شده را تایید نمایید.
  • سیستم تجارت الکترونیک سپهر با اتصال به اکثر سیستم های "پرداخت در محل" از جمله:ایران مارکت سنتر، پایگان، فرستنده، پرداخت این امکان را نیز برای کاربران خود فراهم نموده است.که در صورت تمایل به استفاده از این روش باید با شرکت مربوطه قرارداد بسته و اطلاعات کاربری که شرکت در اختیار شما قرار می دهد را در قسمت "مشخصات حساب" وارد نمایید.

1 برای برقراری امکان پرداخت اینترنتی بر روی فروشگاه خود، نخست باید یک قرارداد جداگانه با بانک مربوطه بسته، و پس از عقد قرارداد بانک به شما یک سری اطلاعات کاربری می دهد که با کلیک بر روی این قسمت یعنی "مشخصات حساب" باکسی مطابق شکل زیر برای شما باز می شود که باید اطلاعات کاربری خود را در این قسمت وارد نمایید.(لازم به ذکر است بسته به بانک های مختلف این گزینه ها متفاوت خواهد بود)

اگر به قسمت وضعیت در این مرحله نگاه کنید عکس یک پاکت نامه را خواهید دید به این معنا که باید به ایمیل خود مراجعه کرده و کد فعالسازی را دریافت نمایید.

 

2 پس از وارد کردن اطلاعات کاربری که بانک مربوطه در اختیار شما قرار می دهد، برای شما ایمیلی ارسال می شود که حاوی کد فعال سازی است.این کد را باید در این قسمت وارد نمایید.در این مرحله اگر به قسمت وضعیت نگاه کنید وضعیت شما مطابق شکل زیر خواهد بود.

3 در این بخش این امکان برای مدیر فراهم شده است که کارمزدی که بانک در ازای امکان فراهم نمودن پرداخت اینترنتی از افراد می گیرد را به صورت درصدی از مبلغ کالا یا به صورت یک مقدار ثابت به کالاهای خود اضافه نماید.

A در این قسمت می توانید، مبلغ را برحسب درصدی از کالا یا به صورت یک مقدار ثابت به کالاهای خود اضافه نمایید.

B در این باکس مبلغ مورد نظر را وارد کنید.

C در این قسمت می توانید توضیح مربوط به بانک را تغییر دهید.

D اگر تیک فعال را بزنید این روش پرداخت برای مشتریان فروشگاه شما فعال خواهد شد.

 

 

 

 

همچنین این صفحات می تواند مفید باشد