ورود از اکسل

این بخش این امکان را برای شما فراهم می کند که تعداد زیادی کالا را در مدت زمانی محدود وارد سیستم کنید. با این امکان شما دیگر دغدغه ی برای وارد کردن تعدادی زیادی کالا نخواهید داشت، برای این کار به یک فایل اکسل نیاز دارید که می توانید از  فایل نمونه خود سیستم استفاده کنید به این صورت که فایل مورد نظر را دانلود کرده ،اطلاعات خود را ویرایش کنید و یا اگر کالاهای شما بر روی یک سیستم حسابداری قرار دارد از خروجی اکسل آن استفاده کنید. ( دانلود فایل نمونه اکسل : سایز 5.65 KB )

لازم است به این نکته توجه کنید که قبل از اضافه کردن فایل اکسل، در بخش مدیریت فروشگاه->گروه ها باید حتما نام  گروه کالاهای خود را وارد کنید و همچنین دقت کنید اسم گروه وارد شده در فایل اکسل باید با اسم گروهی که در بخش مدیریت فروشگاه->گروه ها وارد می کنید دقیقا یک نام باشد در غیر اینصورت در ورود اطلاعات با مشکل مواجه خواهید شد.   

 

 

1از این قسمت فایل اکسل مورد نظر خود را انتخاب می کنید.

2 در صورتی که فایل اکسل شما حاوی چند sheet است، از این قسمت sheet مورد نظرتان را انتخاب کنید.

3 با کلیک بر روی این قسمت محتوای فایل اکسل نمایش پیدا می کند.

4 با کلیک بر روی این قسمت کالاهای شما، در بخش کالاها وارد می شود.

5 ممکن است فایل اکسل وارد شده توسط شما مشکلاتی داشته باشد، از این قسمت می توانید خطاهای رخ داده را مشاهده نمایید.مثلا اینکه چه تعداد کالا بدون مارک است و یا اینکه  چه تعدادی کالا وارد شده است.

6 این قسمت برای ست کردن اطلاعات ستون های  فایل اکسل وارد شده توسط شما و پیش فرض خود سیستم می باشد.مثلا در صورتی که دومین ستونی که در فایل اکسل شما قرار دارد به جای نام کالا ، نام گروه باشد از این قسمت می توانید نام ستون فایل و فیلد کالای خود را عوض کنید.