تبلیغات

می توانید از بخش تبلیغات به دو صورت استفاده کنید:

1- اگر سایت پربازدیدی دارید می توانید قسمتی از آن را به بخش تبلیغات و آگهی اختصاص دهید.و با درج آگهی کاربران کسب درآمد کنید .

2- می توانید کلا یک سایت آگهی نامه یا نیازمندیها ایجاد کنید .

 

-برای این منظور در اولین گام موقعیت و تعرفه درج آگهی را در وب سایت خود مشخص کنید.برای این کار می توانید از صفحه ی خود عکس بگیرید و قسمت های مختلف و قیمت درج آگهی در هر بخش را مشخص کنید.

 

برای این کار در قسمت مدیریت مالی > تبلیغات بر روی دکمه ی جدید کلیک کرده و در پنجره ای که باز می شود اطلاعات مربوط به هر تعرفه ی آگهی را وارد نمایید .

برای مثال قصد دارید برای درج آگهی در ستون سمت چپ سایت شما که موقعیت A نام گذاری کرده اید ماهیانه مبلغ 50 هزارتومان دریافت کنید .برای نام باکس A را وارد می کنید . برای قیمت 50 هزارتومان و از قسمت نوع تعرفه ماهیانه را وارد می کنید . ( در صورتی که مایل باشید درج آگهی در بخشی رایگان باشد برای مبلغ عدد صفر را وارد نمایید)

 

بعد از اینکه تمام بخش ها و تعرفه ها را مشخص نمودید می توانید با کلیک کردن روی اسم هر بخش در آن بخش آگهی درج کنید .

* لطفا توجه داشته باشید که هم شما می توانید از طریق مدیریت آگهی وارد کنید و هم می توانید این امکان را در سایت بگنجانید که خود کاربر با مراجعه به صفحه ی درج آگهی ، طی مراحل عضویت و پرداخت هزینه آگهی خود را درج کند . در این صورت شما تنها باید آگهی ها را تایید کنید تا در سایت نمایش داده شود .

 

برای درج آگهی از طریق مدیریت روی کلید A کلیک کنید . پنجره ای برای درج آگهی جدید باز می شود .

 

 

 

Aدر این قسمت عنوان،محتوای آگهی ، گروه و سایر اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید. لطفا توجه داشته باشید که گروه به این خاطر اضافه شده است که در صورتی که بخواهید آگهی های شما گروه بندی شود از آن استفاده کنید . برای مثال آگهی های املاک ، خرید و فروش خودرو و ... هر کدام دارای یک بخش جداگانه باشد . برای این کار ابتدا با مراجعه به بخش فروشگاه > گروه ها می توانید گروه های وب سایت خود را مشخص کنید .

 

1 این بخش جهت اضافه کردن عکس به آگهی است .

 

2 این بخش برای تنظیم مدت زمان نمایش آگهی استفاده می شود .

 

3 این بخش قیمت خدمات این آگهی را نمایش می دهد . برای مثال آگهی فروش خودرو 206 به قیمت 30 میلیون تومان . (این بخش اختیاری است )

 

4 در صورتی که مایلید آگهی لینک دار باشد می توانید آدرس لینک را در این قسمت وارد نمایید .

 

5 مشخصات اضافه : این بخش کمک می کند که شما اطلاعات بیشتری از یک آگهی را مشخص نمایید .

برای مثال فرض کنید شما یک گروه املاک دارید که در آن آگهی های خرید و فروش مسکن را نمایش می دهید . از طریق این بخش می توانیدبرای گروه مسکن فیلدهای متراژ خانه ، تعداد اتاق خواب ، میزان اجاره و ... را تعریف کنید . سپس برای هر آگهی این مقادیر را پر می کنید . مثلا مسکن 200 متری با 3 اتاق خواب و ... . این کمک می کند تا کاربرانی که وب سایت شما را می بینند بتوانند از میان انبوه آگهی ها جستجو کنند و مثلا تمام خانه های با حداقل 2 اتاق خواب را پیدا کنند .

 

 

 

-توضیحات سایر بخش ها -

 

با کلیک بر روی این قسمت آگهی انتخاب شده حذف خواهد شد.

 

C از این قسمت می توانید برای ویرایش آگهی وارد شده استفاده کنید.

 

Dبا کلیک بر روی این بخش و انتخاب آگهی مورد نظر می توانید نوع باکس آن را انتقال دهید.

 

Eترتیب نمایش آگهی ها در سایت بر اساس آگهی های بروز می باشد . یعنی هرچقدر اطلاعات و قیمت آگهی بروز تر باشد آنرا اول نشان می دهد . بر این اساس کاربر آگهی دهنده یا شما می توانید آگهی ها را بروز کنید تا در اول لیست نمایش داده شود .

 

Fجهت تایید نهایی آگهی انتخاب شده بر روی این بخش کلیک کنید.

 

-  در آخر صفحه ای در سایت شما به آدرس www.mywebsite.com/getadv.aspx وجود دارد که کاربر با مراجعه به آن می تواند آگهی خود را ارسال نماید. برای دسترسی راحت تر به این صفحه می توانید در صفحه ی اول سایت خود یک لینک به این صفحه ایجاد نمایید.