بازگشت به سوالات متداول
سـوالات متـداول

برای اتصال بانک به سایت ، شما باید قرارداد درگاه پرداخت اینترنتی با بانک مورد نظر خود داشته باشید.این قرارداد هزینه ای ندارد و صرفا مدارک برای بانک ارسال می شود . در حال حاضر اکثر بانک ها این امکان را به مشتریان خود ارائه می دهند ولی پیشنهاد ما به خاطر کیفیت و سرعت بهتر بانک ملت می باشد .

برای بانک ملت به : سایت بهپرداخت ملت

برای بانک سامان به : پرداخت الکترونیک سامان

برای بانک پارسیان به: تجارت الکترونیک پارسیان

برای بانک ملی ( سداد) به : پرداخت الکترونیک سداد

برای بانک پاسارگاد به : پرداخت الکترونیک پاسارگاد

برای بانک تجارت (ایران کیش) به : پرداخت الکترونیک ایران کیش

برای زرین پال به : سایت زرین پال  (راهنمای استفاده از امکان زرین پال )

و برای سایر بانک به وب سایت اصلی آن بانک مراجعه نمایید .

لطفا توجه داشته باشید که برای گرفتن درگاه پرداخت اینترنتی حتما باید اینماد داشته باشید. برای راهنمایی در مورد اینماد ، به این مقاله مراجعه نمایید.

*معمولا بانک ها برای انعقاد قرارداد اطلاعات سرور و تکنولوژی استفاده شده را درخواست می کنند برای این اطلاعات به این صفحه مراجعه نمایید :

راهنمای تکمیل فرم های درخواست درگاه پرداخت اینترنتی بانک ها

پس از انجام مراحل فوق و انعقاد قرارداد، بانک مربوطه به شما نام کاربری و پسوردی ارائه می دهد که جهت اتصال سایت خود به بانک مورد نظر، به قسمت مالی> بانک ها رفته و بانک مورد نظر را انتخاب و  بر روی مشخصات حساب کلیک نمایید.

اطلاعات درخواستی را تکمیل و سپس ارسال نمایید. پس از وارد کردن این اطلاعات ، برای شما پین کدی به ایمیلتان ارسال می شود که حاوی کد فعال سازی می باشد. این کد برای امنیت سیستم و اینکه مطمئن شویم درخواست اتصال حساب از جانب خود شما ارسال شده ، نیاز است .

جهت فعال سازی کد مورد نظر بر روی گزینه " فعال سازی" کلیک کنید.

 

پنجره ای نمایان می شود که کد فعال سازی ذکر شده را در این قسمت وارد کنید و سپس آن را تایید نمایید.

پس از این در صورتی که کد درست باشد در وضعیت آن بانک علامت تیک نمایش داده شده و وب سایت شما به بانک متصل شده است .

معمولا بانک ها برای بار اول درخواست می کنند که یک خرید 1000 تومانی به عنوان تست انجام دهید تا از همه ی مراحل پرداخت مطمئن شوید . برای این کار یک کالای 1000 تومانی برای تست ایجاد کنید و با اطلاعات خود تا مرحله ی آخر خرید را طی کنید . در مرحله ی پرداخت در صورتی که مشکلی نباشد به سایت بانک منتقل می شوید و پس از پرداخت با موفقیت به سایت بازمیگردید .

در صورتی که این اتفاق نیفتاد و سیستم خطای ارتباط با بانک داد باید به بخش مدیریت > مالی > گردش مالی مراجعه کرده و با کلیک روی لینک جزییات پرداخت دلیل ناموفق بودن پرداخت را مشاهده کنید . یا اینکه با بخش پشتیبانی تماس بگیرید تا مشکل را ما برای شما حل کنیم .

من قبلا درگاه پرداخت داشته ام ، چطور آنرا به سپهر وصل کنم ؟